O společnosti

RISEN ENERGY

Společnost Risen Energy Co., Ltd. byla založena v roce 1986 a je jedním z průkopníků solárního průmyslu. V tomto odvětví působí inovativně a soustředí se na na výzkum a vývoj vysoce výkonných modulů. Jako expert pravidelně uvádí na trh řadu inovací. Risen Energy disponuje ultramoderní vysoce automatizovanou výrobní infrastrukturou pro výrobu článku a modulů o kapacitě 23GW.

S cílem dodávat zelenou energii po celém světě se společnost Risen Energy rozvíjí na mezinárodní bázi s obchodními kancelářemi a prodejními sítěmi v Evropě, USA, Austrálii a Japonsku.

Expanze do světa

Jako high-tech společnost vlastní Risen Energy více než 45 klíčových technologií pro výrobu vysoce výkonných modulů. Risen Energy má k dispozici vlastní fotovoltaickou laboratoř, která získala CNAS certifikaci. Laboratoř může zajistit 54 projektových zkoušek podle EC61215, IEC61730-2 a UL1703 a poskytuje podporu pro vývoj a kontrolu kvality společnosti a i dalších výrobců fotovoltaických modulů.

VÝVOJ PROJEKTU

Vytvoříme kompletní projekt ve všech fázích, od přípravy až po dokončení.

ŘEŠENÍ EPC

Navrhujeme a stavíme elektrárny s ohledem na kvalitu a dlouhou životnost.

PROVOZ A ÚDRŽBA

Poskytujeme kompletní služby, včetně monitorování a údržby.

TECHNIKA

Dodáváme špičkovou technologii, s ohledem na umístění, design a rozpočet.

Ocenění

Produkty společnosti Risen Energy prošly certifikací TüV, CE, GS, ROHS, REACH, PAHS a dalšími mezinárodními certifikacemi a stejně tak úspěšně absolvovaly audit systému environmentálního managementu ISO14001, auditu systému managementu kvality ISO9001 a certifikace systému managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci GB/T28000. Obdrželi jsme ocenění pro investory do rozvoje fotovoltaických elektráren v roce 2014, v roce 2015 první fotovoltaické certifikace „Top Runners“ a další ocenění. V roce 2017 společnost získala 6. místo mezi 20 nejlepšími výrobci fotovoltaických modulů.

Nyní se řadíme s kapacitou 19GW k pěti největším výrobcům fotovoltaických panelů na světe s kreditním hodnocením Tier1 „AAA“. 

Vývoj

Společnost si velmi zakládá na posilováním výzkumu R&D a vývoje pro výrobu vysoce účinných fotovoltaických článků a modulů s cílem pokrytí rostoucí potřeby světových trhů.

Společnost
Risen v číslech

23

GW roční kapacita výroby

10 000+

Našich zákazníku po celém světe

30

Operujeme ve více jak 30ti zemích